صادرات ایزوگام دلیجان به خاورمیانه

عضو اتحادیه عایق رطوبتی شهرستان دلیجان گفت: چهارمین محموله عایق رطوبتی در سال جاری امروز(چهارشنبه) از شهرستان دلیجان به کشورهای عراق و افغانستان ارسال شد.

صادرات ایزوگام دلیجان به خاورمیانه

حمید خلیلی’ در گفت و گو با ایرنا افزود: با برنامه ریزی انجام شده ، صادرات عایق رطوبتی این شهرستان به کشورهای گرجستان، ارمنستان و پاکستان نیز در حال انجام است.

وی بیان کرد: تولید افزون بر ۵۰۰ هزار متر مربع محصول ایزوگام مرغوب و استاندارد این شهرستان را کشورهای یاد شده، سفارش داده اند.

وی اضافه کرد: در ماه گذشته بیش از ۱۶ هزارمتر مربع ایزوگام به کشور ارمنستان صادر شده ومحموله صادراتی به عراق و افغانستان نیز یکهزار و ۸۰۰ متر مربع معادل ۸۰ تن برآورد شده است.

وی تصریح کرد: با تعهد و تفاهم انجام شده در شش ماهه دوم امسال نیز در چند نوبت بیش از ۱۰۰ کانتینر محصول عایق رطوبتی سفارش شده ارسال می شود که بیش از یک میلیون دلار ارز عاید کشور می کند.

عضو نمایندگی ایزوگام دلیجان از تولید و تامین بیش از۷۰ درصد محصول عایق رطوبتی مورد نیاز کشوردرشهرستان دلیجان خبر داد و گفت: در شش ماه نخست امسال حدود ۵۰ میلیون متر مربع عایق رطوبتی (ایزوگام ) در این شهرستان تولید و روانه بازار مصرف شد.

هم اکنون حدود ۱۵۰ واحد تولیدکننده عایق رطوبتی و کارگاه صنایع جانبی شامل تولید پلی استر و الیاف مصنوعی در دلیجان فعال است.

منبع:خبرگزاری جمهوری اسلامی

  1. سلاری سالار…مبارکه سایت قشنگیه

دیدگاهتان را بنویسید

تماس با ما